Home / Hubnutí / Tělo jako andílci z Victoria´s Secret. Nechte se inspirovat jejich tipy na hubnutí

Tělo jako andílci z Victoria´s Secret. Nechte se inspirovat jejich tipy na hubnutí

Zmíníte-li se o tělesné dokonalosti a skvělé postavě, často vám na mysl vyvstanou modelky z Victoria´s Secret. Jejich výsledky však nepřichází bez dřiny a odříkání. Nechte se inspirovat tím, co pro dokonalou postavu musí udělat, třeba vás to nakopne v cestě za vysněnou postavou. 

Tvrdá práce

I když modelky na první pohled působí velmi křehce, za jejich mírami a vyhovujícími rysy stojí mnoho tvrdé práce. Jasným důkazem je jedna z bývalých andílkovských modelek Adriana Lima, která na své postavě stále tvrdě pracuje. Její oblíbenou činností je box a pravidelně cvičí pod osobním dohledem trenéra. Některé modelky navštěvují posilovnu i dvakrát denně, i když pravdou je, že jde spíše o intenzitu tréninku než jeho frekventovanost.

Tělo jako andílci z Victoria´s Secret. Nechte se inspirovat jejich tipy na hubnutí

Výživová poradkyně

Většině modelek kromě osobního trenéra nechybí ani výživová poradkyně či poradce, kteří jim radí, jaká strava je právě pro jejich tělo ideální a jak by se měly stravovat. I pro vás však může být konzultace s výživovým poradcem nesmírně přínosná. Získáte totiž přehled o tom, jak funguje váš metabolismus a jaká strava je pro vaše zdraví i hubnutí ideální.

Co preferují modelky?

Každá z modelek si také zakládá na trochu jiném životním stylu a preferuje jiné typy stravování a diety. Například Rosie Huntington-Whiteley dává ve svém jídelníčku přednost zeleninovým šťávám a snaží se dodržovat pravidlo pěti porcí zeleniny za den. Díky tomu si udržuje dokonalou postavu. Adriana Lima poukazuje na důležitost bílkovin a zeleniny v jídelníčku. V její stravě nikdy nechybí doplňky stravy s omega 3 mastnými kyselinami, které podporují správné vstřebávání vitamínů. Miranda Kerr se zdravým životním stylem zabývá velmi aktivně a svůj jedinečný vzhled připisuje dostatku zeleniny ve stravě, pravidelnému pitnému režimu a chlorelle, kterou konzumuje každý den.

Tělo jako andílci z Victoria´s Secret. Nechte se inspirovat jejich tipy na hubnutí


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Spalujte přebytečné tuky s pomocí koření

Spalujte přebytečné tuky s pomocí koření

Zhubnout přebytečná kila není nic snadného, chce to dostatečnou motivaci, odhodlanost a čas na cvičení …