Home / Hubnutí / Chcete zhubnout? Dopřejte si grapefruity

Chcete zhubnout? Dopřejte si grapefruity

Grapefruity obsahují mnoho důležitých živin a jsou velmi zdravé pro celý váš organismu. Nejenže vám pomáhají v hubnutí, ale mají příznivý vliv na váš kardiovaskulární systém, trávicí trakt a krásnou pleť. Naučte se grapefruity konzumovat pravidelně a podpořte svůj proces hubnutí. 

Grapefruit podporuje spalování tuků

Pokud se snažíte redukovat svou váhu, dopřejte si grapefruity pravidelně ve své stravě. U grapefruitů bylo prokázáno, že podporují spalování tuků a to, ať už jíte zdravě či nezdravě. Důležité je, abyste je jedli pravidelně. Stačí jeden grapefruit denně či vypít grapefruitovou šťávu v kombinaci s pomerančovou či citronovou. Šťáva z grapefruitu podporuje látkovou přeměnu cukrů a tělo je následně neukládá do tuků. Pokud se však stále budete cpát sladkým pečivem, uzeninou a knedlíky, ani deset grapefruitů denně vám ke ztrátě kil nepomůže.

Chcete zhubnout? Dopřejte si grapefruity

Jeden grapefruit sníží chuť na sladké

Díky nahořklé chuti grapefruitů se nejen zlepší vaše trávení, ale budete zbaveni chuti na sladké. Grapefruit vás totiž celkem obstojně zasytí a chuť na sladké zmizí. Pokud si budete grep dopřávat pravidelně, snížíte obsah cukru v krvi.

Má vliv na vaši kondici

Kromě toho, že je grapefruit pro vaše tělo velmi zdraví a působí na krásu vaší pleti, udržuje vás také v kondici. Obsahuje poměrně velké množství antioxidantů, které posilují imunitní systém a chrání vás před viry. Je tedy skvělou prevencí mnoha onemocnění a zvláště v zimě jeho pomoc oceníte.

Chcete zhubnout? Dopřejte si grapefruity

Dopřávejte si grapefruity

A jak zakomponovat grep do své stravy? Dopřejte si ho v ovocném salátu, rozpůlený ho jezte lžičkou, připravte si z něj salát se zelenými lístky, avokádem a mořskými plody, přidejte ho pokrájeného na kousky do svého pití či si z něj připravte superzdravou šťávu. Pokud vám vadí nahořklá chuť grepu, polijte si ho rostlinným sirupem či trochou medu. Oblíbí si ho brzy i vaše děti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Koberce mají i v moderní domácnosti své místo a opodstatnění

V dřívějších dobách se téměř nenašla česká domácnost, v níž by alespoň v jedné místnosti …