Home / Diety / S ketonovou dietou se nemusíte vzdát čokolády

S ketonovou dietou se nemusíte vzdát čokolády

Ač je ketonová dieta založená na sníženém množství sacharidů, čokoládu si odpírat nemusíte. Čokoláda KetoFit je vyvinutá pro potřeby našeho těla bez ukládání tuků. Má totiž vysoký obsah vlákniny, což mění celou situaci.

S ketonovou dietou se nemusíte vzdát čokoládyNeobsahuje žádné ztužené tuky, je bohatým zdrojem kakaa ve formě prášku, hmoty a másla. Její vynikající chuť vás překvapí jako všechno ostatní. Proteinové koktejly a kaše si můžete vybrat z různých příchutí. Každý totiž máme rád něco jiného. Ovocná smršť od rybízu, jablka, mandarinek, grepu až po banán a malinu rozproudí vaše chuťové pohárky bez hladovění. Kdo tedy touží do léta shodit ještě pár nadbytečných kilogramů, je pro něj keto dieta ideálním řešením.

Tělo se s ní rychle vypořádá

Bojíte se, že budete mít hlad? Stačí se jen řídit jednoduchými radami. Porce jídel si rozdělte do šestidenních dávek a udělejte si mezi nimi pauzu nejméně 2,5 hodiny. Proteinová dieta s vlákninou vás zasytí, což je velmi dobrým krokem k tomu, abyste na ní přistoupili. A nebojte se o pestrost stravy. Nikdo vás nenutí jíst od rána do večera jen samé kaše. Sami si můžete zvolit, co budete jíst. Ve startovním balíčku je nesčetně variací, které se hodí na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Poznáte, co vám bude vyhovovat a nastavíte si svůj režim.

Zformujete postavu do plavek

Omeleta je parádní na snídani, proteinové tyčinky jsou vydatnou svačinkou a rajská polévka je večerní vzpruhou. Pomocí této skladby tělu dodáváte pestrou stravu, která je složená z toho, co vaše tělo potřebuje. Bílkoviny navíc budují svalovou hmotu. Pokud k této dietě přidáte současně i pohyb, dokonale zformujete postavu. Možná si přece jen vezmete na sebe bikiny a jednodílné plavky necháte uložené hluboko v zásuvce.

Ketonová dieta je tou pravou dietou, kde nemusíte počítat kalorie. Když se budete řídit tím, co je v balíčku a jíst kus od kusu jako denní porci, určitě nepřesáhnete množství kalorií za den. Nehledejte v tom složitost!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O makawiel

Shlédněte také

Základy správné redukční diety

Základy správné redukční diety

Slovo dieta už se nám často spojuje s pejorativním významem a nevnímáme ji jako něco zdravého …