Home / Hubnutí / 4 ingredience, které vám pomohou při hubnutí

4 ingredience, které vám pomohou při hubnutí

Hubnutí není procházka růžovým sadem, a i když se snažíte jíst zdravě, nemusí se vám ztráta tuku podařit. Důležitou součástí hubnutí je mimo stravy také pohyb a další pomocníci, kteří zrychlí váš metabolismus a ztrátu tuku podpoří. Seznamte se s nimi.

Pomocníci v hubnutí

Nejedná se o žádné pilulky či přípravky, jde o potraviny, které seženete v každém obchodě a pokud je zařadíte do vašeho jídelníčku pomohou vám zhubnout. Tyto potraviny zrychlí váš metabolismus a dochází k efektivnímu procesu hubnutí.

Zázvor

Tento zázračný kořen zahřívá váš organismus a vlivem toho dochází k zrychlení metabolismu a spalování přijaté energie. Pravidelná konzumace zázvoru vám pomůže při hubnutí. Nemůžete se samozřejmě spoléhat pouze na zázvor, ale je jedním z účinných pomocníků při hubnutí. Zařaďte zázvorový výluh místo čaje k snídani či si připravte domácí zázvorovou limonádu s mátou, kterou můžete popíjet celý den.

Chilli

Chilli má stejné účinky jako zázvor. Zahřívá organismus a tím pomáhá k efektivnímu spalování tuků. Stačí si chilli přidat do míchaných vajíček, k masu nebo do kuskusu.

Skořice

Skořice rychle a účinně nastartuje váš metabolismus a usnadní hubnutí. Navíc podporuje trávení a přináší zdraví vašemu organismu. Vyzkoušet můžete skořicový čaj, nápoj ze skořice a medu či skořicové zábaly. Skořice totiž nepůsobí jen zevnitř, ale i zvenčí. Zábal si jednoduše vyrobíte z plnotučného jogurtu, olivového oleje a skořice.

Citron

Tento žlutý plod je spojen nejen s osvěžujícími vlastnostmi, ale také se zdrojem vitamínů pro náš organismus. Mimo to je citron i skvělým pomocníkem při hubnutí. Citron brzdí váš apetit a nabuzuje metabolismus. Pro letní hubnutí je citron jednoznačným šampionem. Přidejte si ho do vody s ledem či do ledového čaje. Citron obsahuje pektinovou vlákninu, tudíž urychluje hubnutí. Doporučuje se i pití sklenice teplé vody s citronem před jídlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Jak se připravit na plavkovou sezónu?

Jak se připravit na plavkovou sezónu?

Léto už je skoro za dveřmi a díky rychlé změně počasí už si můžeme dokonce …