Home / Kavárna / Příběh: Seznamte se s ženou, která se postavila kilům navíc

Příběh: Seznamte se s ženou, která se postavila kilům navíc

Nejlepší motivací k hubnutí může být ztráta partnera, velká životní změna, ale i příběh, který vám ukáže reálnou zkušenost. I Pavla z dnešního článku dostala sílu k tomu postavit se svým kilům navíc a stát se spokojenou ženou. Někdy z vlastního přesvědčení tvrdíme, že nám nevadí být tlustou/tlustým a kila navíc nás netrápí. Je tomu opravdu tak? Netrápí vás, že si lámete hlavu nad tím, jestli se vejdete do židle, jestli se vám někdo nesměje nebo když si v obchodě musíte říct o velikost XXL?

Najít sílu uvnitř sebe

Pro Pavlu byla prvním impulsem věta, kterou pronesla její dcera. „Mami, proč musíš vypadat takhle hrozně,…“ I když to je věta, která zraňuje, dává i sílu, sílu ke změně. Velkým důvodem ke změně bývá nejen partner, ale také děti. Pavla se rozhodla, že začne hubnout.

Příběh: Seznamte se s ženou, která se postavila kilům navíc

Těžké začátky

Ze začátku se každý cítí trapně. Musí podstoupit velkou změnu a je v očekávání, zda ho nejbližší podpoří nebo se mu budou vysmívat. „Hlavní je, aby vás podržela rodina.“ To byl největší Pavlínin úspěch, všichni jí drželi palce. Nejdříve se snažila běhat, což však není příliš vhodný počáteční sport pro ochablé tělo bez známky kondice. Nakonec si zvolila pilates a každý druhý den se snažila vyjet na kolo. K tomu postupně přidala cvičení s trenérem a běh. Ze začátku si připadala, že se na ni všichni dívají, ale když viděla další silnější ženy, jak se snaží zhubnout, jen ji to namotivovalo.

Hubneme

Pavla se snažila dodržovat to, co si stanovila, každou středu pilates, neděle kolo a v pondělí v posilce. Daný rozpis aktivit často pomůže, zvláště lidem, kteří nemají vůli. Do toho Pavle pomáhala dcera s jídelníčkem. Stačilo zakomponovat více zeleniny, zvolit celozrnné pečivo, vyhnout se tučným mléčným výrobkům a masům. Svou černou kávu vyměnila za zelený čaj a každý den si dopřávala zázvorový či citronový nápoj, který povzbuzuje imunitu a nastartuje metabolismus. Imunitu byste měli během hubnutí posilovat. Pravdou je, že počáteční změnou může tělo nějaké to kilo nabrat, ale poté začne hubnout. Záleží na vašem metabolismu a fyzických dispozicích. „První shozená kila vás však tak nakopnou, že nemáte sílu přestat. Snažte se zhubnout, ale mějte rádi své tělo i s kilem navíc, dopřejte si malý hříšek přes den, je to lepší než se večer naládovat tučným jídlem.“ Pavla


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Skutečný příběh

Skutečný příběh

Jsem někdo, pro koho je bitva s vlastní váhou válka o kila po většinu mého …