Home / Kavárna / Skutečný příběh

Skutečný příběh

Jsem někdo, pro koho je bitva s vlastní váhou válka o kila po většinu mého života. Musím být velmi opatrný, co jím, protože jak se mi zdá, stačí málo a velmi snadno přiberu na váze. Zkoušel jsem mnoho diet, ale chtěl jsem najít způsob, jak zhubnout, aniž bych musel hladovět nebo pít hrozné mléčné koktejly apod.Znal jsem a pracoval s mnoha lidmi a byli překvapeni, jak moc všichni jedí, aniž by tloustli. Jsem si jist, že i když budu jíst polovinu toho, co tito lidé, tak stejně budu vážit dvakrát tolik co oni a to není fér!

Skutečný příběh
Ilustrační foto / www.flickr.com

Jednoho dne jsem se rozhodl najít svůj vlastní způsob, jak zhubnout. Bylo na čase, si přiznat svojí váhu a uvědomit si realitu a být upřímný sám nad sebou. Věděl jsem, že ve skutečnosti velmi málo cvičím a mám rád všechny špatné druhy potravin. A co více, jsem trochu feťák rychlého občerstvení, které nadevše miluji. Jeden z mých největších problémů je to, že mám rád jídlo, jako jsou arašídy, čokoláda a brambůrky.

Vím, že většina lidí by mi poradila přestat jíst všechny mastné potraviny, zejména pizzu a hranolky. Měli by také nepochybně radu, abych začal chodit do tělocvičny a začal běhat každé ráno. Proberte se! Tyto tělocvičny jsou plné štíhlých lidí, a když jdu běhat tak bych mohl dostat infarkt, a je mi líto, ale život by neměl cenu žít, kdybych aspoň jednou týdně nemohl sníst svou oblíbenou pizzu.
Rozhodl jsem se, že to co budu dělat, je v podstatě jen jíst zdravou snídani, jako je cereální chleba nebo tmavé tousty. Dále si budu dávat lehké obědy, ale večeře nechám tak jako jsou a budu jíst, co chci. Aspoň špetku zdravého rozumu je nutné si zachovat.

Místo cvičení jsem se rozhodl nechat auto doma, jak to kdy bude možné a budu se snažit chodit po co nejvíce místech. Také jsem se rozhodl, že začnu brát své děti do parku častěji. V parku budeme hrát hry jako fotbal, na schovávanou a vůbec cokoliv, u čeho se dá hýbat. Vím, že jste zde nenašli žádný skvělý návod, jak zhubnout za pár dní, ale každý na to není a mě bude stačit když kila půjdou dolů postupně a já přitom budu moci žít i nadále svůj život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Nejčastější fobie, kterými trpí právě ženy

Nejčastější fobie, kterými trpí právě ženy

Bojíte se pavouků, děsí vás stísněné prostory nebo se vám klepou nohy při procházce na …