Home / Motivace / Cvičení je klíčem k hubnutí

Cvičení je klíčem k hubnutí

Mnoho lidí se mylně domnívá, že jediným způsobem, jak zhubnout, je kontrolovat jídelníček. Kdybyste se jen mohli vyhýbat těm zatraceným čokoládovým a krémovým dortům, všechno na světě by bylo v pořádku! Zároveň tito lidé často sledují štíhlejší lidi, jak taková jídla hltají, a začnou závidět: jak to, že už nejsi tlustý, když takhle jíš?

 

Cvičení je klíčem k hubnutí
Ilustrační obrázek / www.123rf.com

Odpovědí je samozřejmě cvičení. Cvičení je mnohem účinnější zbraň proti tukům než změna celého jídelníčku. Doslova to ty kalorie spálí. Pokud cvičíte dost, můžete spalovat více kalorií, než byste kdy mohli sníst, díky čemuž si můžete dopřát kolik a jaké jídlo chcete. Někdy lidé cvičení odkládají, protože si myslí, že nemají čas nebo peníze na návštěvu tělocvičny, nebo jakékoliv jiné formy cvičení, ale ve skutečnosti to prostě není pravda. Jsem si jist, že někam přes den musíte jít. Běhejte místo toho. A nepochybně zvládnete několik sklapovaček během večerního sledování televize. Pokud máte psa, berte ho na delší procházky, jako bonus bude díky tomu velmi šťastný.

 

Nejlepší formy cvičení jsou ty, které můžete dělat každý den, jako například místo výtahu jít radši po schodech, nebo parkovat na konci parkoviště, když jdete do supermarketu. Jde o jednoduché změny, které zaberou velmi málo času a úsilí, a které se vám mohou rychle vrátit v podobě úbytku váhy. Poté, co jste jednou učinili první krok směrem k dobré fyzické kondici, je mnohem jednodušší najít energii a motivaci pustit se opravdu do toho.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

Bojíte se, že přes Vánoce nekontrolovaně přiberete? Nenechte se vánočním přejídáním ovlivnit a prožijte tyto …