Home / Hubnutí / Tipy na snadnější letní hubnutí

Tipy na snadnější letní hubnutí

Tipy na snadnější letní hubnutí

Léto je prostě ten nejlepší čas, kdy se pustit do hubnutí. Během prohřátých dní to totiž jde snáze a s úsměvem na rtech. Máme pro vás rady, jak změnit jídelníček i to, na jaké sporty se vrhnout a dáme tip na místo, kam se schovat, kdyby náhodou počasí nepřálo.

Letní rychlejší spalování kalorií

Pokud je lidské tělo vystaveno vyšším teplotám a dochází k fyzické aktivitě, rychleji se zahřívá, vylučuje pot a spaluje tuk. Právě proto byste v létě neměla lelkovat, ale měla byste si konečně najít sport, kterému se budete intenzivně věnovat. Pokud nejste zvyklá sportovat, začněte procházkami. Nejdříve ve vlažném tempu, postupně ale přidávejte a prodlužujte i trasu. Abyste měla motivaci a přehled o tom, kolik jste ušla a díky tomu spálila kalorií, stáhněte si speciální aplikaci.

Tipy na snadnější letní hubnutí

Skvělými letními sporty jsou určitě běhání a plavání. Při pobytu ve vodě navíc tělo může efektně regenerovat. Pokud jste vodní živel, vyzkoušejte aqua aerobic.

Změna jídelníčku – Zn. levně

Aby šla kila rychle dolů, musíte se rozloučit s tučnými jídly. Najet na vlnu zdravého letního stravování není nic složitého. Navíc dozrává ovoce i zelenina, takže se nabízí prostor pro kombinace zajímavých chutí. A dobrá zpráva je, že ovoce i zeleniny je letos nadbytek, takže vše nakoupíte levněji. Je vhodné toho využít a udělat si zásoby i na zimu. Co jíst a v jakém množství? Přečtěte si rady v tomto článku.

Kam se schovat a kde pokračovat?

Při nepříznivém počasí nesmíte povolit. Je naopak dobré si už dopředu vytipovat místo, kde si zacvičíte. Jestliže jste z Prahy, navštivte Kentoya Fitness. Je to oblíbená posilovna v Praze, kde najdete perfektní zázemí pro cvičení.

Tipy na snadnější letní hubnutí

Navíc zde působí hned několik profesionálních trenérů, jedním z nich je Lukáš Osladil, několikanásobný mistr ČR v kulturistice, od kterých si můžete nechat poradit, jak správně cvičit. Součástí Kentoya Fitness je solárium Praha, kde se dá perfektně relaxovat po náročném tréninku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Jak se připravit na plavkovou sezónu?

Jak se připravit na plavkovou sezónu?

Léto už je skoro za dveřmi a díky rychlé změně počasí už si můžeme dokonce …