Home / Hubnutí / 10 tipů, které vám pomohou rychleji zhubnout

10 tipů, které vám pomohou rychleji zhubnout

Hledáte další tipy, které vám pomohou v hubnutí? V tomto článku se podíváme na 10 tipů, jak si ulehčit hubnutí a dopracovat se k danému cíli. Naplánujte si tréninky

Tréninky na daný týden či dokonce na každý den si rozplánujte a napište do diáře, abyste své předsevzetí měli stále na očích a bylo pro vás závazné.

Nenechte se rozhodit cestováním

Pokud je součástí vašeho života časté cestování, nenechte se jím rozhodit. Dodržujte svůj jídelníček a cvičební rutinu. Místo domácího cvičení si zajděte do posilovny či do bazénu, ale určitě dávku cvičení nevynechejte!

Dopřejte si dávku hudby

Při cvičení vás nakopne a povzbudí hudba. Nahrajte si do svého telefonu vaše oblíbené písně, které vás povzbudí a donutí běžet dál.

Začínejte svůj den cvičením

Začněte svůj den cvičením, abyste se odpoledne nemohli vymlouvat na horké počasí či únavu. Cvičení ráno vás nakopne a váš den bude plný energie.

Zapisujte si své změny

Veďte si deník, ve kterém se budete pravidelně měřit. Zapomeňte na vážení, to si dopřejte na začátku své dráhy k hubnutí a na konci, ale pravidelně po 14 dnech přeměřujte boky, prsa, břicho, stehna a ruce.

Co osobní trenér?

Pokud chcete zhubnout, ale stále své úsilí oddalujete, zkuste cvičení s trenérem. Ten vás donutí cvičit pravidelně a především správně.

10 tipů, které vám pomohou rychleji zhubnout

Nezapomeňte na dostatek tekutin

Během hubnutí je nejen důležitý váš jídelníček, ale také dostatečný přísun tekutin, který hraje velkou roli ve ztrátě kil a zbavení se celulitidy.

Vlastní svačiny

Pokud se chystáte někam na cestu či víte, že celý den nebudete doma, připravte si domácí zdravé svačiny. Je to lepší než shánět rychle něco k jídlu, navíc, když to nezapadá do vašeho jídelníčku.

Vyšší příjem bílkovin

Při hubnutí je vždy důležité omezit přísun tuků a sacharidů a zvýšit přísun bílkovin. Dopřávejte si bílé maso, ryby, semínka, cizrnu, fazole či sóju.

Jezte grapefruity, zázvor a více vlákniny

Vaše hubnutí podpoří pravidelná konzumace grapefruitů, zázvoru v jídle či ve formě šťávy a čaje a také dostatečný přísun vlákniny!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Začněte své ráno s dostatečnou hydratací organismu

Začněte své ráno s dostatečnou hydratací organismu

Zvláště přes letní období byste měli dbát na dostatečnou hydrataci organismu. Dopřávat si nejen pravidelný …