Home / Hubnutí / Spalujte přebytečné tuky s pomocí koření

Spalujte přebytečné tuky s pomocí koření

Zhubnout přebytečná kila není nic snadného, chce to dostatečnou motivaci, odhodlanost a čas na cvičení a přípravu jídla. Pomoci při hubnutí vám může spousta činitelů, například správně složená strava, relaxace či podpůrné látky, které vám pomohou zhubnout. Mezi ty přírodní a cenově dostupné patří koření, které vám nastartuje metabolismus a podpoří spalování tuků. Dopřejte si koření pravidelně a vaše hubnutí bude snazší.

Kajenský pepř

Kajenský pepř je označení pro speciální druh chilli papriček, která jsou namleté na jemný prášek. Kajenský pepř obsahuje pro vás důležitý kapsaicin, látku, která zahřívá organismus a pomáhá spalovat tuky. Okořenit si s ním můžete skoro každé slané jídlo, zvláště pokud máte rádi pálivou chuť. Přidává se také do zdravých směsí na podporu imunity, jelikož obsahuje mnoho antioxidantů, které posilují imunitní systém.

Oblíbená skořice

Mezi jedno z neoblíbenějších koření u nás, patří skořice. Přidáváme ji do sladkých jídel i nápojů a pomáhá nám spalovat přebytečná kila. Skořice je bohatá na antioxidanty, zvláště polyfenoly. Při kombinaci s cvičením je dokonalou podpůrkyní spalování tuků. Čistí vaši krev a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.

Spalujte přebytečné tuky s pomocí koření

Zázvor

Zázvor už se svými účinky na lidský organismus velmi proslavil. Nejenže vás chrání od chřipky a nachlazení, bojuje proti nevolnosti tím, že uklidňuje trávicí trakt, ale je také skvělým pomocníkem v hubnutí. Dopřejte si ho klidně každý den ve formě zázvorové čaje či si ho přidejte do ranního smoothie, zvláště v zimním období.

Kurkuma

Toto zářivé koření je celkově zdravé pro váš organismus. Původem je z Indie a my si ho většinou dopřáváme jako součást kari koření. Kurkuma je bohatá na antioxidanty, čistí tedy organismus a má antibakteriální a antivirové účinky. Zabraňuje znovuobnovování spálených tukových buněk. Její velkou výhodou je, že zahání chutě na sladké. Dopřejte si ji v indických pokrmech i jako přísadu  do jiných pokrmů či smoothie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Začněte své ráno s dostatečnou hydratací organismu

Začněte své ráno s dostatečnou hydratací organismu

Zvláště přes letní období byste měli dbát na dostatečnou hydrataci organismu. Dopřávat si nejen pravidelný …