Home / Hubnutí / Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho

Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho

Ať už je pro vás příští sezónou jaro nebo podzim, změna sezóny je skvělý čas pro obnovení vašeho odhodlání jít do sebe, upravit si váhu a bavit se u toho! Kdo řekl, že hubnutí musí být nuda! Ne takhle. Zde jsou tři fantastické činnosti pro spálení kalorií, které jsou příjemnější v chladnějších ročních obdobích, ale poněkud nepraktické pro většinu lidí uprostřed zimy a léta.

 

Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho
Ilustrační obrázek / Marco Consani

Jaro je ideální čas vydat se na zahradu, ještě než přijdou horké letní dny. Pokud právě končí léto, nyní je vhodná doba na poslední chvíli vyplít zahradu a ostříhat stromky, na což bylo ještě nedávno příliš velké horko. Není nic lepšího, než pomocí zahradničení zpevnit svaly a spálit kalorie. Roztahaný víkend – zapomeňte na ospalé neděle, jděte ven na procházku s rodinou a přáteli. Najděte paseku a zahrajte si některé hry jako fotbal, frisbee nebo kriket! Procházková dovolená – pokud jste za normálních okolností příznivci líného válení se na pláži, je čas na změnu. Je tolik krásných míst, která stojí za to navštívit a která jste možná nikdy předtím nebrali v úvahu. Vydejte se je prozkoumat …. a vaše nohy se tím skvěle zpevní.

 

Proč ne …. Zúčastněte se dynamické dobrovolné práce a dejte několik hodin týdně na dobrou věc. Existuje spousta charitativních organizací, které potřebují pomoc při zahradničení a příležitostných pracích jako je malování, ruční práce a údržba. Věnujte více času hraní s dětmi na zahradě. Zapomeňte na hotely a užijte si víkend s tábořením v kempu. Zahrajte si tam kriket nebo fotbal a poznejte při tom nové lidi. Vytáhněte kola na pravidelné pomalé vyjížďky, nebo pokud jste více energetičtí, připojte se k cyklistickému klubu. Začněte ještě dnes! Pokud se budete soustředit na energickou zábavu, zhubnete bez námahy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Hubnutí: 3 tipy na zdravé nápoje se zeleným čajem

Hubnutí: 3 tipy na zdravé nápoje se zeleným čajem

V procesu hubnutí vás může podpořit konzumace zeleného čaje. Dnes je již běžně dostupný ve …