Home / Hubnutí / Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho

Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho

Ať už je pro vás příští sezónou jaro nebo podzim, změna sezóny je skvělý čas pro obnovení vašeho odhodlání jít do sebe, upravit si váhu a bavit se u toho! Kdo řekl, že hubnutí musí být nuda! Ne takhle. Zde jsou tři fantastické činnosti pro spálení kalorií, které jsou příjemnější v chladnějších ročních obdobích, ale poněkud nepraktické pro většinu lidí uprostřed zimy a léta.

 

Jděte do sebe, hubněte a bavte se u toho
Ilustrační obrázek / Marco Consani

Jaro je ideální čas vydat se na zahradu, ještě než přijdou horké letní dny. Pokud právě končí léto, nyní je vhodná doba na poslední chvíli vyplít zahradu a ostříhat stromky, na což bylo ještě nedávno příliš velké horko. Není nic lepšího, než pomocí zahradničení zpevnit svaly a spálit kalorie. Roztahaný víkend – zapomeňte na ospalé neděle, jděte ven na procházku s rodinou a přáteli. Najděte paseku a zahrajte si některé hry jako fotbal, frisbee nebo kriket! Procházková dovolená – pokud jste za normálních okolností příznivci líného válení se na pláži, je čas na změnu. Je tolik krásných míst, která stojí za to navštívit a která jste možná nikdy předtím nebrali v úvahu. Vydejte se je prozkoumat …. a vaše nohy se tím skvěle zpevní.

 

Proč ne …. Zúčastněte se dynamické dobrovolné práce a dejte několik hodin týdně na dobrou věc. Existuje spousta charitativních organizací, které potřebují pomoc při zahradničení a příležitostných pracích jako je malování, ruční práce a údržba. Věnujte více času hraní s dětmi na zahradě. Zapomeňte na hotely a užijte si víkend s tábořením v kempu. Zahrajte si tam kriket nebo fotbal a poznejte při tom nové lidi. Vytáhněte kola na pravidelné pomalé vyjížďky, nebo pokud jste více energetičtí, připojte se k cyklistickému klubu. Začněte ještě dnes! Pokud se budete soustředit na energickou zábavu, zhubnete bez námahy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Deset nejlepších způsobů, jak nastartovat program na hubnutí

Deset nejlepších způsobů, jak nastartovat program na hubnutí

1. Zahrňte bílkoviny do každého jídla, včetně snídaně. 2. Vynechejte pšeničné výrobky. A ano, určitě mezi ně patří …