Home / Hubnutí / Jaké zimní sporty vám pomohou zhubnout?

Jaké zimní sporty vám pomohou zhubnout?

Nejste milovníci zimy a už se těšíte, až toto chladné období vystřídá teplo? Využijte zimní období jako skvělou příležitost ke sportování. Zamilujte si zimní sporty, které vám dávají možnost udržovat se v kondici a zhubnout kila, která jsme během zimy nabrali. Jaké zimní sporty vám pomohou zhubnout?

Snowboardování

Ještě jste nikdy nezkoušeli vyměnit dvě prkna za jedno? Nezapomínejte, že zkusit se má v životě všechno. Navíc snowboardování vám nabízí dávku rychlosti a adrenalinu a spalování až 210 kcal za 30 minut. Je pravda, že je to sport spíše pro mladší generace, jelikož zatěžuje kloubní aparát a zádové svaly.

Běh na lyžích

Běžkování je jedním z nejkrásnějších sportů, které můžete během zasněžených dnů vykonávat. Díky němu budete i přes zimní období ve skvělé kondici, navíc si užijete také relaxace v přírodě. Za 30 minut strávených na běžkách můžete zhubnout až 240 kcal a skvěle posílíte všechny svalové skupiny ve vašem těle.

Jaké zimní sporty vám pomohou zhubnout?

Sjezdové lyžování

Sjezdovému lyžování už propadlo mnoho sportovců a milovníků rekreačního sportování. Sjezdové lyžování je ideální pro všechny věkové kategorie, protože je jen na vás, jakou rychlou a jakým stylem budete sjezdovky brázdit. Za 30 minut na sjezdovce spálíte až 150 kcal.

Bruslení

Zdá se vám bruslení jako pohodové? Pokud se do bruslení opravdu opřete a berete ho jako sport, můžete za 30 minut na ledu spálit až 200 kcal. Záleží na tom, zda budete opravdu bruslit a zahřeje své tělo nebo zda se budete většinu času opírat o mantinel.

Jaké zimní sporty vám pomohou zhubnout?

Hurá na boby

Vezměte své děti a vyrazte s nimi na boby či sáňky. Jim zajistíte jedinečný zážitek a vybití energie, vám zase ztrátu přebytečných kil. Za 30 minut sáňkování a vycházení kopců nahoru a dolů spálíte až 170 kcal. Dopřejte si bobování na kopci za domem či na horách, kde jsou vám k dispozici dlouhé bobové dráhy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Hubnutí: 3 tipy na zdravé nápoje se zeleným čajem

Hubnutí: 3 tipy na zdravé nápoje se zeleným čajem

V procesu hubnutí vás může podpořit konzumace zeleného čaje. Dnes je již běžně dostupný ve …