Home / Hubnutí / Jak by mělo vypadat ideální oblečení na letní trénink?

Jak by mělo vypadat ideální oblečení na letní trénink?

Pouštíte se do hubnutí přebytečných kil a vybíráte si vhodnou sportovní výbavu? Chcete, aby bylo oblečení funkční, ale zároveň vypadalo na vaší postavě dobře? Poradíme vám, jak sportovní oblečení hravě vybrat. 

Skvělý pocit

Sportovní oblečení by mělo splňovat několik kritérií, jedno z nich je, že byste se v něm měli cítit skvěle, a to jak díky jeho materiálu, tak díky tomu, že v něm skvěle vypadáte. Vybírejte si oblečení podle svého vkusu, abyste se v něm cítili dobře. Díky kvalitní a rozmanité nabídce sportovního oblečení to dnes v žádném případě nebude problém.

Jak by mělo vypadat ideální oblečení na letní trénink?

Jednotlivé kousky

Ve výbavě by vám neměla chybět kvalitní sportovní podprsenka. Tu ocení i při běhání, i při cvičení jógy. Přináší komfort vašemu poprsí a preventivně ho chrání. Zapomeňte na běžné podprsenky s kosticemi, které budou během vykonávání tréninku spíše nepříjemné a nejsou funkční. Ideální volbou jsou také funkční kalhoty, které jsou prodyšné. Ve výbavě by vám neměla chybět ani funkční trička, tílka, kraťasy a legíny v případě, že půjdete běhat navečer.

Funkčnost

Oblečení vybírejte nejen podle designu, ale především podle funkčnosti. V ideálním případě si vždy přečtěte, z jakého materiálu je oblečení vyrobeno, vyzkoušejte si jej a řádně si materiál osahejte. V neprodyšném nefunkčním materiálu se vám bude cvičit opravdu špatně a budete se cítit jako zabaleni v igelitu. Dbejte proto vždy na kvalitní materiály a funkčnost oblečení.

DoporučujemeRazítko na textil – oblečení

Jak by mělo vypadat ideální oblečení na letní trénink?

Ženské tvary

Sportovní oblečení dokáže také velmi vhodně podpořit ženské tvary a křivky. Vhodnou volbou sportovního oblečení podpoříte váš vzhled. Vyberte si kvalitní sportovní podprsenky a kraťasy, i to vám k výkonu tréninku může stačit.

Druh sportu

Vhodné oblečení vybírejte vždy také podle druhu sportu, který budete vykonávat. V případě běhání totiž oceníte trochu jiný typ oblečení, než v případě, že cvičíte v posilovně či chodíte na jógu. Přizpůsobte svůj výběr oblečení druhu sportu, funkčnosti, kvalitě a vašemu vkusu.

Jak by mělo vypadat ideální oblečení na letní trénink?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Daniela

Shlédněte také

Snězte, kolik jen chcete aneb po jakých potravinách jednoduše nepřiberete

Snězte, kolik jen chcete aneb po jakých potravinách jednoduše nepřiberete

Přes letní období chceme být co nejvíce fit a v dobré kondici, abychom se i …