Home / Tipy / K moři autem nebo autobusem? Vybírejte podle vlastních preferencí!

K moři autem nebo autobusem? Vybírejte podle vlastních preferencí!

Doba dovolených tady bude co nevidět a před vámi tak stojí otázka – tuzemsko nebo zahraničí, moře nebo hory, exotika nebo cenově přijatelná destinace, auto, autobus nebo letadlo? Jsou-li vaše finanční možnosti značně omezené, ale k moři se přesto podívat chcete, pak volíte dostupnější destinace jako třeba Chorvatsko. To je velmi oblíbené, Čechy značně odzkoušené, rozumějí vám, vy rozumíte jim, často nacházíte české nápisy na obchodech, moře je krásně teplé a čisté. Taková dovolená je pro každého, kdo má rád moře, příjemná. Jak se do Chorvatska dostat? Vyberete autobus nebo automobil?

Autobus jako jediná možnost

„Jezdíme s rodinou k moři do Chorvatska roky, vlastně od tří let našich dvojčat. Líbí se nám tam, je to za dobrou cenu. Cesta nebývá zrovna jednoduchá, strávit několik hodin v autě nebo autobuse je s malými dětmi někdy horor. Přesto jsme zatím volili autobus a zatím nelitujeme. S manželkou sice máme řidičáky, ale troufnout si tak daleko, na to zatím nemáme. Chorvatsko autobusem je možnost, které plně využíváme. Nemusíme dávat pozor na cestu, děti zabavíme snadno a během cesty střídavě odpočíváme. Děti nám zatím vždy usnuly a prospaly skoro celou cestu, takže my hlasujeme pro autobus“ usmívá se Ivan.

K moři autem nebo autobusem? Vybírejte podle vlastních preferencí!

Pánem svého času

„Nechali jsme se zlákat sestrou a absolvovali cestu autobusem do Chorvatska. Už nikdy víc. Řízení manželovi nevadí, rád jezdí, prý si vyčistí hlavu od své práce. Sbalíme sebe, děti, spoustu věcí a nemusíme mačkat oblečení a hračky ve dvou kufrech. Do kufru auta se toho vleze hodně. Autem do Chorvatska jsme zatím jeli třikrát a nebudeme na tom nic měnit. Do budoucna, až děti trochu vyrostou, chceme zkusit letadlo. Jinak se budeme vždy držet auta. Jsme tak pány svého času, zastavíme kdykoliv, protáhneme se a projdeme, dáme si na benzínce kafe“ popisuje paní Drahuše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O makawiel

Shlédněte také

Darujte zdraví pod vánoční stromeček v podobě superpotravin

Rádi byste vaše blízké obdarovali zdravými potravinami? Máte mezi přáteli milovníky zdravého životního stylu? Borůvky …