Home / Nezařazené / Cvičte doma pod vedením online trenéra

Cvičte doma pod vedením online trenéra

Potřebujete upravit jídelníček a bez hladovění zhubnout? Nemáte čas na cvičení a návštěvu posilovny? Potom je pro vás na míru šitý bezplatný internetový fitness program sestavený trenérem Tomášem Jehličkou. Během 21 dní můžete změnit svůj život bez odříkání a s minimem vynaloženého času. Postupně se naučíte zdravějším návykům a pravidelnému cvičení. Do fitness se zamilujete. Jak to funguje?

Fitness životní styl

Výhodou online cvičení je, že nemusíte nikam chodit. Pokud se tedy stydíte cvičit před ostatními a máte blok chodit do posilovny, protože cítíte, že na vás všichni koukají, internetový fitness program je pro vás jasná volba. Na internetu najdete hodně online cvičení i s doprovodným videem, většinou ale nejde o komplexní program. Na základě videa si tak zacvičíte power jógu nebo pět Tibeťanů, ale nikdo vám už většinou neporadí, jak by měla vypadat vaše večeře a jak často máte cvičit, aby to mělo požadovaný efekt na postavu. Tomáš Jehlička na to jde jinak, sestavil fitness program, který kombinuje kondiční cvičení a posilování s radami ohledně jídelníčku a různými tipy, které vám naordinuje v rozumné míře a postupně. Zkuste podstoupit jeho 21 denní výzvu a sledujte, jak se vyvíjí nově připravovaný projekt o fitness.

Výzva 21 dní

Výzva 21 dní je ucelený fitness program. Jedná se o cvičení zdarma z pohodlí vašeho domova. Potřebovat budete pouze připojení k internetu a chuť změnit svůj život. Každý den vám trenér pošle email s jedním videem a jedním úkolem. Motivační video obsahuje rady, jak správně cvičit a na čem si dnes pochutnáte. Úkolem může být příprava zdravého jídla, posilování nebo kondiční cvičení, jenž musíte ten den splnit. Online trenér vás bude v průběhu celé 21 denní výzvy vést a motivovat. Cvičení a zavádění změn v jídelníčku vás bude bavit. Nečekejte žádný dril a nebezpečné diety, trenér vám pouze ukáže cestu k zdravějšímu životnímu stylu. Už nikdy nebudete chtít přestat cvičit. Tento program vyzkoušelo 110 tisíc lidí a spoustě z nich změnil život. Nejde přece jen o to zhubnout, ale cítit se ve svém těle skvěle a fit. Jdete do toho?

O admin

Shlédněte také

Víme, jak co nejlépe vybrat boty na dovolenou

Víme, jak co nejlépe vybrat boty na dovolenou

K letním měsícům patří zasloužená dovolená. A proto se všichni těšíme na brouzdání po pláži, na …