Home / Motivace / Nehtové studio Praha 1

Nehtové studio Praha 1

Hledáte nehtové studio, které se postará o bezchybný vzhled vašich nehtů? Nehtové studio v Praze se o něj hravě postará. Ujme se vás tu milý personál v pěkném prostředí, kde budete současně relaxovat. Dopřejte si péči o nehty, ale i o pokožku v jejich bezprostřední blízkosti (parafínové zábaly).

Záleží na vás, co od těchto služeb očekáváte. Ochota personálu je tu šitá na míru vašim potřebám. Poskytují od základních služeb klasické manikúry a pedikúry až po přístrojovou techniku a speciální techniky udržující výživu a lesk nehtů (P-shine) úplně vše.

Koncept se drží jednoduchosti a přirozenosti. Nehtových studií tohoto zaměření moc není, většina z nich funguje na principu prodlužování nehtů umělými technikami. To je tu opravdu tabu. Pracuje se tu jen s prověřenými metodami, které zahrnují spoustu služeb na základě přírodní techniky. Přijďte do studia a o těchto službách se přesvědčete sami. Vyberte si to, co vám bude vyhovovat. Novinkou je např. Shellac.

 

Shellac

Shellac se zprvu jeví jako lak na nehty, ale při zaschnutí se stává pružným gelem. Jeho aplikace je jednoduchá a velmi šetrná. Před jeho nanesením nemusí být nehty pilovány. Jeho kvalita odpovídá i vlastnostem. Nemusíte se bát, že by ničil nehty, dokonce je posiluje. Jeho struktura vydrží na nehtech kolem 2 – 3 týdnů díky vysokému krytí a vlastnosti gelu. Tímto způsobem je možné udělat i francouzskou manikúru. Nehty se zpevní, vyživí a vypadají dokonale. Při Shellacu si můžete vybrat z pestré palety odstínů barevných laků a na léto si vytvořit na nehtech pastvu pro oči i pro zvídavé přátelé.

 

Osobní přístup ke klientům je na prvním místě

Nehtové studio v Praze přistupuje individuálně ke všem klientům na základě jejich potřeb. Někdo má problém s třepením nehtů, druhý s lámavostí a třetí s oděrkou na patě. Je to velmi variabilní, personál se snaží ošetřit všechna místa. Potřebné informace k procedurám jsou vám sděleny ještě před jejich aplikací. Sami se tak můžete rozhodnout, co chcete vyzkoušet. Mimo Shellacu jsou tu i jiné techniky, které jsou ryze přírodního charakteru, např. japonská manikúra nebo parafínové zábaly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

Bojíte se, že přes Vánoce nekontrolovaně přiberete? Nenechte se vánočním přejídáním ovlivnit a prožijte tyto …