Home / Motivace / Hubnutí pro líné

Hubnutí pro líné

Existuje mnoho metod a programů, které se zaměřují na to jíst méně. Nicméně to neznamená, že jíst méně znamená jíst lépe. Režimy omezující určité potraviny nebo pomocí extrémní nízkokalorické diety často nefungují v dlouhodobém horizontu, protože jsou náročné na dodržování pravidel a neposkytují tělu různé živiny, které potřebuje.

Hubnutí pro líné
Ilustrační foto / www.123rf.com

Jak zhubnout a udržet váhu bez extrémních opatření? Zde je několik tipů:

* Pochopit motivaci k jídlu. Mnohokrát stres, únava a dehydratace jsou maskované jako bodavá bolest z hladu. Zeptejte se sami sebe, pokud jste zahlceni prací, studiem nebo stresem, zda máte opravdu hlad, anebo chcete něco pojíst, aby jste se zklidnili.

* Naplánujte si jídla. Nemusíte si to plánovat na minuty přesně, ale je důležité přemýšlet o tom, co můžete jíst k obědu a večeři předem, takže pak se nemůže stát, že jíte jídlo v naprosto v nevhodných časech což je věc, která váze velmi škodí.

* Udržujte svůj imunitní systém silný. Při hubnutí je důležité, aby váš imunitní systém byl zdravý, aby vaše tělo netrpělo nedostatkem základních živin. Proto je nutné nezapomínat na vitamíny a jíst dostatek ovoce.

* Najděte jemné způsoby, jak snížit kalorie. Například přejít od pití plnotučného mléka k nízkotučným mlékům. Omezte pití sycených nápojů, zvláště těch s obsahem umělého cukru.
* Cvičení – jen málo lidí je schopno zhubnout a udržet váhu bez cvičení. I když se to může zdát nemožné, je nutné aspoň tři čtyři dny v týdnu cvičit nejméně po dobu 30 minut a výhledově se snažit čas na cvičení natáhnout na jednu hodinu denně. Poté se výsledky zaručeně dostaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

4 cviky, s kterými si udržíte ploché břicho i přes Vánoce

Bojíte se, že přes Vánoce nekontrolovaně přiberete? Nenechte se vánočním přejídáním ovlivnit a prožijte tyto …