Home / Tipy / Tradiční thajská masáž přidá každé ženě na kráse

Tradiční thajská masáž přidá každé ženě na kráse

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro sestru? Darujte jí čas sama pro sebe. Bohatou nabídkou nejrůznějších masáží Vás zahrne Firma na zážitky. Tu si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/.

Tradiční thajská masáž jako dárek

Každá žena uvítá možnost věnovat se alespoň chvíli jen sama sobě. Během všedního dne na ni čeká péče o děti, pracovní povinnosti i obstarání všeho důležitého kolem domácnosti. Není tedy žádným překvapením, že ukořistění chvíli času sama pro sebe, je pro mnohé ženy tím nejhezčím dárkem, který mohou ke svým narozeninám dostat. Tradiční thajská masážse může stát příjemným zpestřením narozeninového dne. Navíc pokud koupíte dvě stejné poukázky, můžete se vydat na thajskou masáž společně. Tradiční thajská masáž byla v minulosti provozována výhradně v thajských chrámech tamějšími léčiteli. Tajemství thajské masáže tkví v dokonalé znalosti lidského těla a to především energetických drah. Právě jejich zablokování může způsobit nepříjemné zdravotní potíže. Thajská masérka působí během masáže silou na tlakové body, svaly a šlachy. Při své práci ohýbá a natahuje páteř, zbavuje tělo i mysl napětí a uvolňuje klouby.

Kouzlo čokoládové masáže

Možná Vaše sestra patří k těm, kteří jen stěží odolají mlsání čokolády. Čokolády však nepřináší pouze slast při konzumaci, ale také krásně voní a má výborné relaxační a regenerační účinky. Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, které jsou skvělým pomocníkem v boji proti celulitidě. Navíc tonizuje a hydratuje lidskou pokožku a jemné částečky kakaa se postarají o peeling. Součástí poukázky na čokoládovou masáž je také relaxační zábal z pravé čokolády a akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Darujte zdraví pod vánoční stromeček v podobě superpotravin

Rádi byste vaše blízké obdarovali zdravými potravinami? Máte mezi přáteli milovníky zdravého životního stylu? Borůvky …