Home / Nezařazené / Jak vytvarovat bříško?

Jak vytvarovat bříško?

Potřebujete dát svému bříšku plochý tvar, nebo jej dostat po porodu znovu do formy? Zkuste si pomoci stahovacím prádlem, přidejte pravidelný pohyb, posilování a vyváženou stravou.

Vhodný výběr kvalitního stahovacího prádla vytvaruje vaši postavu během několika minut. Navíc díky němu podpoříte hubnutí a zpevnění břicha při cvičení. Komprese totiž ke zpevnění svalů dost pomáhá a upravuje i postoj. Jaké zvolit cvičení a jaké prádlo?

Sedy lehy

V leže na zádech pokrčte kolena do úhlu 90 °. Natažené ruce položte vedle těla. Nadechněte se a palci na chodidlech se dotkněte země. Na chvíli zadržte dech a při výdechu vraťte nohy do původní pozice. Opakujte vždy 2 série po 10 opakováních.

Hmity na přímé i příčné svaly

Lehněte si na záda s bedry u podložky. Nohy pokrčte v kolenou a opřete chodidla do podlahy. Zvedněte se na lopatky a natažené paže spojte před sebou. S výdechem proveďte hmit vedle pravého kolene, mezi koleny a levého kolene. Aktivujete vrchní i boční břišní svaly. Provádějte 20 opakování.

Prkno

Zvolte polohu, jako u kliku s předloktím na zemi. Napněte nohy, záda a hýždě mějte v rovině. Vydržte 20 sekund. Opakujte 3x a vždy prodlužte výdrž o 5 sekund. Spor můžete dělat i v pánském kliku.

Vytáčení kolen

V leže na zádech a ohněte nohy v kolenou do úhlu 90 ° s rukama podél těla. Nadechněte se a kolena vytočte zvolna doprava a při výdechu vraťte zpět a pak doleva. Opakujte 10x na každou stranu.

Klek s míčem

Klekněte si za gymnastický nafukovací míč a položte na něj vrchní část těla s rukama na podlaze. Za pomocí míče zvedněte spodní část s míčem pod koleny. Ruce mějte napnuté a půl minuty setrvejte. Stáhněte břišní svaly a spodní část těla a 3x opakujte.

Bezešvé tvarující prádlo

Bezešvé stahovací kalhotky jsou pod oblečením naprosto neviditelné a svou funkci plní spolehlivě a efektivně. Lze je nosit během celého dne, jsou velmi pohodlné, vyrobené z vysoce kvalitního, pohodlného a prodyšného materiálu. Mikrovlákno složené z polyamidu, elastanu nebo bavlny a klínek s přirozenou savostí nebo antibakteriální složkou zamezuje vzniku mykóz a infekcí.

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky se vyrábějí v mnoha variantách a mohou mít i vyšší střih. V oblasti pasu a břicha je látka zesílena pro lepší formování břicha. Mají speciální konstrukci. Stahují bříško a současně poskytují dostatečnou podporu zádům. Efektivně modelují i zadeček, a pokud jsou s nohavičkou, současně vytvarují i vaše stehna. Bezešvé prádlo nezpůsobuje otlaky a nerýsuje se pod oblečením.

Stahovací body a spodničky

Pro vytvarování celé siluety od hýždí, přes břicho, pas až po hrudník zkuste stahovací body. Pokud chcete přidat i stehna, zvolte stahovací spodničky. Obojí se dá nosit i pod přiléhavé šaty. Díky jedinečnému stahovacímu prádlu si můžete znovu užít pocit plochého bříška a rychleji jej zpevnit. Stahovací prádlo si můžete pořídit v barvě bílé, černé a tělové. Správnou velikost si zvolíte podle velikostních tabulek a po pečlivém měření. U stahovacího prádla doporučujeme zvolit menší velikost.

Autor článku: Intimidea.cz – specialista na stahovací prádlo


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Víme, jak co nejlépe vybrat boty na dovolenou

Víme, jak co nejlépe vybrat boty na dovolenou

K letním měsícům patří zasloužená dovolená. A proto se všichni těšíme na brouzdání po pláži, na …