Home / Tipy / Kam za romantikou i wellness?

Kam za romantikou i wellness?

Blíží se výročí vaší svatby a ráda byste tentokrát přichystala Vašemu partnerovi milé překvapení v podobě romantického wellness víkendu pro dva? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/a prožijte stejně romantické chvíle jako před lety.

Pryč od ruchu velkoměsta

Z bohaté nabídky Firmy na zážitky si vybere každý, kdo by rád udělat své drahé polovičce radost. Najdete zde, jak pobyty v luxusně zařízených hotelech s pestrými wellness službami, tak daleko od každodenních starostí v přírodě. Přesně takový je také život na ranči s nádechem romantiky. Čas jakoby se zde zastavil a časům moderní technologie alespoň na chvíli odzvonilo. Místo luxusní večeře si budete moci ve velkém stylu upéct špekáčky. Z koňského sedla si vychutnáte pohled na překrásné prostředí Podkrkonoší a budete-li chtít, můžete si vyzkoušet přehánět či třídit dobytek. Ubytujete se v kanadském srubu.

Poznejte kouzlo Mariánských Lázní

Pokud Vás přece jen o něco více lákají relaxační wellness pobyty pro dva v lázeňském městě, pak si nenechejte ujít prodloužený víkend v Mariánských Lázních. Právě toto lázeňské město je považováno za jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě. Jeho původ už v historii objevil mimo jiné hudební skladatel Antonín Dvořák, jeden z nejznámějších německých básníků a filozofů Johann Wolfgang Goethe nebo první československý prezident Tomáš Garique Masaryk. Ubytování pro Vás a Vaši drahou polovičku bude připraveno v malém rodinném hotelu uprostřed překrásné přírody lázeňských lesoparků nedaleko centra Mariánských Lázní. Město nabízí dostatek příležitostí k poznání historie Mariánských Lázní i užití volnočasových aktivit.

O admin

Shlédněte také

Tipy na přírodní vánoční dárky, které potěší

Tipy na přírodní vánoční dárky, které potěší

Rádi byste věnovali dárky, které druhé potěší, ale budou pro ně také zdravými? Darovat můžete …