Home / Doporučujeme / Hezká pleť je zárukou mladistvého vzhledu

Hezká pleť je zárukou mladistvého vzhledu

Chcete vypadat pořád mladistvě? Udržovat si štíhlou linii je dobrý základ. Hodně o vašem věku ovšem napoví i pleť. Starejte se o ni, hydratujte ji a udržujte ji sametově hebkou. Vše, co k tomu potřebujete, je dobré omlazující sérum.

Hydratační krémy jsou fajn, ale to pravé kouzlo dokáže až dobře vybrané bio sérum. Vypne vaši pleť, vyhladí ji, odstraní jizvičky po akné, zbaví vás vrásek. Působí skoro jako kouzlo, avšak jde o realitu.

Přírodní způsob boje proti vráskám

Zapomeňte na mixy chemických látek, bojujte se stárnutím pleti přírodně. Anti-age sérum Pure District PERPETUUM je směsí sedmi účinných klinicky ověřených látek. Podobné složení žádný jiný přípravek na trhu nemá.

Jasnou látkou pomáhající vyhladit vrásky je kyselina hyaluronová. Pure District PERPETUUM ji obsahuje ve speciálních zmenšených molekulách, které mají osmnáctkrát vyšší vstřebatelnost. Hexapeptid 7 pak chrání pokožku před UV zářením a modrým světelným spektrem z monitorů. Hexapeptid 12 odstraňuje jizvičky po akné, skvalan zajišťuje hebkost, kyselina polyglutamová zase hydrataci. Samoomlazující a cytoprotektivní účinek má kombinace extraktů z listů čajovníku, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. Kamelie japonská je pak elixírem mládí a znakem dlouhověkosti.

Sérum vyladěné k dokonalosti

Sérum proti vráskám Pure District PERPETUUM nezanáší póry. Má příjemnou konzistanci, je bez parfemace, dobře se roztírá a vstřebává, stačí ho malé množství. Sérum můžete aplikovat kolem očí, ale také na čelo a krk či všude tam, kde potřebujete vyhladit pleť.

Sérum vytvořila PharmDr. Lucia Havlíková, koupit si ho můžete v prodejně na Budečské ulici 11 v pražských Vinohradech, nebo přímo v e-shopu Puredistrict.cz. Tam nyní koupíte sérum s dárkem v podobě mini balení ideálního na cesty.

O admin

Shlédněte také

Zdravé alternativy nezdravých pokrmů

Zdravé alternativy nezdravých pokrmů

Hledáte alternativy vašich oblíbených pokrmů, které nejsou příliš zdravé, za zdravější? V dnešním článku vám …