Home / Tipy / Víte, jak stimulovat bod G? Pokud ne, tak o hodně přicházíte!

Víte, jak stimulovat bod G? Pokud ne, tak o hodně přicházíte!

Bod G. Každá žena ho prý má, ale ne každá ví kde. Tedy ani to, jak slastných pocitů je možno jeho drážděním docílit. A tzv. mokrý orgasmus, který je jejich vyvrcholením, působí potěšení i mnoha mužům. Víte, co se říká? Že největším potěšením pro každého gentlemana je vzrušená žena.

Jak stimulovat bod G? V první řadě jej musíte najít. To jde různými způsoby. Buď zaměstnat prsty, ať již své či partnerovy, či si na pomoc přizvat různé pomocníky ze segmentu erotických hraček.

Kde se nachází?

Z čistě medicínského hlediska je Gräfenbergův bod, zkráceně tedy bod G, velmi citlivou nervovou tkání nacházející se někde na půl cesty mezi stydkou kostí a dělohou. Ochuzena o toto místečko slasti není žádná žena, jeho velikost se však už může lišit. A čím menší bod je, tím hůře se nachází.

Jak ho najít?

Lehněte si na záda, milé dámy, a maximálně se uvolněte. Pokrčte kolena, mírně roztáhněte nožky a dvěma prstíky vnikněte do vagíny. Bod G se nachází zhruba ve čtyřcentimetrové hloubce. A dráždění bodu G může začít.

Manuální stimulace bodu G

Při manuálním dráždění se prsty lehce dotkněte stěny vagíny a začněte jimi provádět jemný krouživý pohyb. V ten okamžik některé ženy začnou pociťovat nutkání na močení. Toho se nelekněte, tento pocit spíše jen vnímejte jako ujištění, že jste, ať vy sama či partner na správném místě. V ten okamžik každopádně jste připravena na stimulaci přímou. Ta může být rychlá, nebo naopak pomalá v závislosti na ženiných potřebách. Naslouchejte svým pocitům a G-bod stimulaci jim přizpůsobte. Věřte, že vaše tělo vám sdělí, jaký pohyb, jeho rychlost či intenzita tlačení mu dělá dobře.

Práci za vás odvedou erotické hračky

Na pomoc si také můžete vzít celou řadu k tomu určených erotických hraček. Například na e-shopu sexio.cz jsou k sehnání speciální vibrátory, G-spot stimulátory, ale také speciální séra, jež jsou schopna G bod zvětšit a tím jej snáze najít. Jakýmsi králem mezi G-bod stimulátory je osmirychlostní model Lelo – Gigi 2 G-Spot vibrátor, s nímž je možné stimulovat i klitoris. Skvělý vánoční dárek, pánové, nemyslíte? Obdarováni však budete i vy. Potěšením své partnerky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Shlédněte také

Darujte zdraví pod vánoční stromeček v podobě superpotravin

Rádi byste vaše blízké obdarovali zdravými potravinami? Máte mezi přáteli milovníky zdravého životního stylu? Borůvky …