Home / Tipy / Kam za romantikou i wellness?

Kam za romantikou i wellness?

Blíží se výročí vaší svatby a ráda byste tentokrát přichystala Vašemu partnerovi milé překvapení v podobě romantického wellness víkendu pro dva? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/a prožijte stejně romantické chvíle jako před lety.

Pryč od ruchu velkoměsta

Z bohaté nabídky Firmy na zážitky si vybere každý, kdo by rád udělat své drahé polovičce radost. Najdete zde, jak pobyty v luxusně zařízených hotelech s pestrými wellness službami, tak daleko od každodenních starostí v přírodě. Přesně takový je také život na ranči s nádechem romantiky. Čas jakoby se zde zastavil a časům moderní technologie alespoň na chvíli odzvonilo. Místo luxusní večeře si budete moci ve velkém stylu upéct špekáčky. Z koňského sedla si vychutnáte pohled na překrásné prostředí Podkrkonoší a budete-li chtít, můžete si vyzkoušet přehánět či třídit dobytek. Ubytujete se v kanadském srubu.

Poznejte kouzlo Mariánských Lázní

Pokud Vás přece jen o něco více lákají relaxační wellness pobyty pro dva v lázeňském městě, pak si nenechejte ujít prodloužený víkend v Mariánských Lázních. Právě toto lázeňské město je považováno za jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě. Jeho původ už v historii objevil mimo jiné hudební skladatel Antonín Dvořák, jeden z nejznámějších německých básníků a filozofů Johann Wolfgang Goethe nebo první československý prezident Tomáš Garique Masaryk. Ubytování pro Vás a Vaši drahou polovičku bude připraveno v malém rodinném hotelu uprostřed překrásné přírody lázeňských lesoparků nedaleko centra Mariánských Lázní. Město nabízí dostatek příležitostí k poznání historie Mariánských Lázní i užití volnočasových aktivit.

O admin

Shlédněte také

Tradiční thajská masáž přidá každé ženě na kráse

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro sestru? Darujte jí čas sama pro …