Home / Doporučujeme / Zodpovědná kosmetika a doplňky stravy jsou budoucnost. Jaké stojí za to?

Zodpovědná kosmetika a doplňky stravy jsou budoucnost. Jaké stojí za to?

Také vás už nebaví jen nečinně přihlížet, jak si lidé neváží své planety? Snažíte se žít skromně, ekologicky a zodpovědně? V takovém případě rovnou zapomeňte na velké producenty kosmetiky a doplňků stravy. Raději svěřte svou krásu i zdraví lokálním výrobcům. Kterým?

Vše na jednom místě

Nebudeme vás tu složitě zavalovat výčtem ověřených značek kosmetiky a suplementů. Raději vám představíme malý vsetínský krámek, v němž najdete stovky a stovky zodpovědných produktů od lokálních producentů.

Bavíme se o BIO, malosériové a čistě české výrobě. Všechny položky mají společné znaky – bylinky, oleje a přírodní esence. V žádné z nich nenajdete naprosto zbytečnou chemii, plnidla, éčka a další podobné látky.

Zmíněný obchůdek se jmenuje Ekokočka a sídlí v centru Vsetína. Jeho majitelka už řadu let spolupracuje s místními producenty a pečlivě si hlídá složení všech produktů. Díky tomu se perfektně vyzná v jednotlivých přípravcích, takže vám poskytne poctivou konzultaci a ochotně poradí s nejlepší variantou pro vaše účely.

Zboží od A až po Z

Ihned po návštěvě Ekokočky vás zaujme jedinečná kombinace všemožných vůní. Na několika metrech čtverečních najdete oleje, krémy, mastičky, peelingy, séra, barvy na vlasy, štětce, tělová mléka, BIO mýdla, funkční doplňky stravy (na vlasy, pokožku, ženské problémy či nehty) a další přírodní produkty.

Říkáte si, že je pro vás Vsetín přece jen daleko? Pak si rozklikněte webové stránky pod odkazem kosmetika. Dostanete se do přehledného prostředí e-shopu, odkud si můžete objednat kýžené položky až domů (kamkoliv po ČR). Ať už si pořídíte cokoliv, majitelka Ekokočky vás potěší odesláním do druhého pracovního dne. Uděláte-li větší objednávku za více než 3 000 Kč, nemusíte platit dopravu.

O admin

Shlédněte také

 Italská kuchyně: Skvělá volba pro dietu plnou chuti

 Italská kuchyně: Skvělá volba pro dietu plnou chuti

Italská kuchyně je známá svou bohatou chuťovou paletou a širokou škálou pokrmů, ale může být …