Home / Doporučujeme / Výrobu atletických dresů svěřte specialistům

Výrobu atletických dresů svěřte specialistům

Jak by měl vypadat sportovní dres na atletiku? V první řadě by měl být pohodlný, dobře savý a sportovci měl dobře sedět. Ale také slušet. Svou pozornost při výběru sportovního dresu proto zaměřte nejenom na jeho funkčnost, ale i estetickou stránku věci.

Sportovní atletické dresy vyrábí společnost DDsport. Dresy maximálně funkční s propracovanými střihy a z prvotřídních materiálů. Ty jsou u sportovního oblečení klíčové. V nabídce ovšem najdete i atletické trenýrky, dále dresy hasičské a hokejové stejně jako v současné době aktuální klubové roušky.

Dresy světové úrovně

Důvodů, proč se při výběru výrobce a dodavatele sportovního dresu obrátit na společnost DDsport, však je mnohem víc. Jedním z důkazů kvality práce, kterou již čtvrt století odvádí, je i spolupráce s předními evropskými sportovními týmy. Téměř třetina dresů, jež její šikovné krejčové vyrobí, putuje do různých evropských zemích včetně Velké Británie, Francie, Itálie a Německa. Pokud tedy příště budete sledovat nějaké evropské sportovní utkání, je možné, že ho sportovci odehrají v dresu od DDsport. Výroba dresů tak není jejich pouhou obživou, ale spíše posláním.

Výrobu atletických dresů svěřte specialistům

Jistota archivace zakázky

U firmy v první řadě máte jistotu archivace zakázky a možnosti doobjednání dresů po neomezenou dobu. Jejich počet přitom není nijak omezen. Objednat si můžete dresů padesát, deset, nebo třeba i jen jeden.

Atletický dres do měsíce? Žádný problém

Dalším důvodem je rychlost dodání. Šikovné krejčové, které spolupracují jak s amatérskými, tak i profesionálními týmy, dresy pro váš tým ušijí maximálně do čtyř týdnů. Rádi byste dres s vlastním designem? Žádný problém, ani tento požadavek nezůstane nevyslyšen. Specifikujte své přání a značka vám zdarma navrhne design vašeho dresu.

Výrobu atletických dresů svěřte specialistům

Pak už to bude chtít jen tvrdý trénink, vytrvalost a úspěch se zcela určitě dostaví.

O admin

Shlédněte také

 Italská kuchyně: Skvělá volba pro dietu plnou chuti

 Italská kuchyně: Skvělá volba pro dietu plnou chuti

Italská kuchyně je známá svou bohatou chuťovou paletou a širokou škálou pokrmů, ale může být …