Home / Doporučujeme / Jaký velkoobchod s textilem splní všechna vaše přání?

Jaký velkoobchod s textilem splní všechna vaše přání?

Provozujete vlastní hotel, restauraci, lázně nebo třeba penzion? Pak se neobejdete bez poctivých firemních úborů. Ty motivují zaměstnance, pomáhají jim podat lepší výkony a slouží jako dobrá reklama. Jaký velkoobchod vám s tímto úkolem pomůže?

Přívětivé ceny a spousta dodatkových služeb

Proč by vás měl zajímat velkoobchod textil, a ne nějaký malý zapadlý obchůdek ve vašem městě? Důvody jsou hned dva – mnohem výhodnější velkoobchodní ceny a také větší množství služeb, které určitě potřebujete.

Jako příklad si pojďme uvést oblíbeného poskytovatele jménem Xfer. Tento velkoobchod nabízí ohromné množství různých druhů triček, polokošil, čepic, tašek, mikin, vest, bund, fleecového/pracovního/sportovního oblečení a tak dále. Díky výhodným VO cenám zakoupíte každý kus mnohem levněji než v běžném obchodě.

Stejně tak si můžete nechat vyrobit libovolné úbory na zakázku. Toužíte po opravdu pohodlném střihu, adekvátním materiálu, vlastní výšivce (digitální potisk, sítotisk a nažehlování) i dalších detailech? V takovém případě se stačí spojit s odborníky z Xfer, dohodnout si podrobnosti a počkat si na zkušební vzorek. Bude-li dle vašich přání, odsouhlasíte realizaci celé zakázky.

Jednoduché získání výhodných podmínek

Možná se obáváte, že musíte ročně utratit kdovíjak závratné částky, abyste měli právo na velkoobchodní ceny. Pak vás zajisté potěší, že společnost Xfer nevyžaduje žádné minimální odběry. Je tedy jen na vás, jestli ročně utratíte deset, padesát, nebo třeba sto tisíc.

Mrkněte se na webové stránky pod odkazem https://www.xfer.cz. Vpravo nahoře naleznete červené tlačítko „registrace“. Jednoduše vyplníte své údaje (potřebujete IČO), počkáte si na potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji a můžete začít nakupovat mnohem levněji.

O admin

Shlédněte také

Zodpovědná kosmetika a doplňky stravy jsou budoucnost. Jaké stojí za to?

Také vás už nebaví jen nečinně přihlížet, jak si lidé neváží své planety? Snažíte se …