Home / Doporučujeme / Chcete rychle prodat své auto? Víme, jak to zvládnete raz dva

Chcete rychle prodat své auto? Víme, jak to zvládnete raz dva

V naší malé zemičce je registrováno více než šest a půl milionu osobních vozidel. Z toho důvodu je naprosto jasné, že se jedná o ohromný a nevyčerpatelný trh. Jakým způsobem prodáte své auto rychle, výhodně a bez starostí?

Spolehněte se na ověřené odborníky

Ve výsledku existuje několik možností, jak se zbavit svého automobilu. Někteří spoléhají na online bazary a sociální sítě. V dobré víře vystaví inzerát a doufají v brzký a výhodný prodej. Proč by si potenciální zájemci měli koupit právě vaše auto, když v online prostoru visí tisíce a tisíce dalších? Takový postup vede jen ke zdlouhavému čekání, snižování ceny a stresu.

Co si počít ve chvíli, kdy opravdu pospícháte? V takovém případě je pro vás mnohem vhodnější volbou spíše výkup aut za hotové, případně výkup aut na náhradní díly. Tyto služby zajišťuje řada různých společností. Málokterá z nich však jedná poctivě, nepoužívá nátlakové taktiky a nenabízí směšně nízké částky.

Adekvátní cena

Chcete mít klid? Pak se mrkněte například na služby oblíbené společnosti Za hotové. Tito odborníci k vám přijedou do 24 hodin od zavolání, na místě vozidlo prohlédnou a ihned vám dají peníze na ruku. Poté jej sami odvezou a v případě nutnosti vyřídí i veškerou administrativu, likvidaci a odhlášení.

Na místě samozřejmě obdržíte i kupní smlouvu, která je maximálně jednoduchá a neobsahuje žádné skryté podmínky ani pokuty (jako tomu bývá u jiných společností).

Přibližnou cenu výkupu si přitom snadno zjistíte s pomocí kalkulačky na webu likvidace automobilu. Ihned tak budete vědět, na kolik peněz máte nárok.

Klidně se můžete zbavit i vozidel s propadlou STK, autovraků, stavebních vozů, veteránů, užitkových strojů i dodávek. Nezáleží na tom, jestli chcete prodat jedno auto, nebo celý vozový park.

O admin

Shlédněte také

Proč italská kuchyně ovládla svět: Tajemství jejího globálního úspěchu

Proč italská kuchyně ovládla svět: Tajemství jejího globálního úspěchu

Italská kuchyně se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších kuchyní na světě, a to z …