Home / Doporučujeme / 3 tipy pro péči o vlasy – tohle vám u kadeřníka zatajili!

3 tipy pro péči o vlasy – tohle vám u kadeřníka zatajili!

Patříte mezi šťastlivce s přirozeně zdravou a bezproblémovou hřívou, nebo se o své vlasy musíte pečlivě starat, aby byly k světu? Máme pro vás 3 podstatné tipy, které vám kadeřníci zatajují. Moc dobře ví, proč.

1. Lesklé vlasy od přírody? Kdepak!

Také se vám zdá, že po každé návštěvě kadeřníka jsou vaše vlasy mnohem lesklejší a lépe se češou? Bohužel stále velká většina kadeřníků otevřeně nepřizná, co vše vám do vlasů vtírá, aby byly krásné. Jednoduše se bojí, že kdybyste zjistili, že používají tekuté krystaly, objednali byste si je domů a péči kadeřníka byste jemně omezili. Lesk, poddajnost, krásná vůně, a především lehké rozčesávání – to vše dokážou právě tekuté krystaly. Nádherné háro jako od kadeřníka může mít dnes každý!

2. Výživa při každém mytí vlasů

I tohle neradi přiznávají – zatímco doma si dáte šampon a kondicionér, u kadeřníka se vašim vlasům dostane hloubkové výživy, což se projeví viditelnou pevností a leskem, který tolik oceňujeme. Vlasová výživa by přitom měla být samozřejmostí při každém mytí vaší hřívy. Pokud trpíte na lupy, je dobré jít na věc komplexně – pořiďte si doplňky stravy s vysokým obsahem zinku a vlasům dopřejte péči v podobě výživné masky s vitamíny. Stačí pár minut nechat v ručníku, opláchnout a máte po problému!

3. Správná výbavička

Těžko se o své vlasy kvalitně postaráte, když máte hřeben po dědovi nebo natáčky po babičce. Dnešní moderní pomůcky vám značně ulehčí život, a rozhodně vám nebudou hřívu ničit. Dokonce i kadeřnické potřeby jako žehličky a vysoušeče dokážou hřívu bezchybně upravit bez poškození.

A co vy? Zvládáte péči o své háro na jedničku, nebo si rádi necháte pomoci? Kadeřnické potřeby jsou bezva tip, kde si nechat poradit. Už se těšíte, až bude vaše hříva silná, lesklá a zdravá?

O admin

Shlédněte také

Vlastnit erotickou pannu je dnes již naprosto normální

S postupem času se společnost stává stále otevřenější tématu lidské sexuality. Témata jako masturbace a …