Home / Doporučujeme / Zachovejte si navždy vzpomínky na váš svatební den

Zachovejte si navždy vzpomínky na váš svatební den

Svatba je jedním z nejdůležitějších milníků v životě většiny párů a vzpomínky na tento velký den si budete chtít uchovat navždy. Váš svatební fotograf všechny ty krásné, upřímné a emocionální záběry vaší rodiny jistě zachytí. Tyto rodinné fotografie z vašeho svatbního dne si určitě zaslouží, aby byly přeměněny na velké, krásné plátno – nádherný foto obraz, který uchová tyto vzpomínky i pro příští generace.

Výhody foto obrazu

Na rozdíl od běžných zarámovaných fotografií má foto obraz mnoho výhod. Díky technologii, s jejíž pomocí se přenáší fotka na plátno, mají foto obrazy krásné a živé barvy, a díky textuře kvalitní bavlněné tkaniny, na které jsou vytištěny, vypadají jako skutečné obrazy z galerie. Efekt ještě umocňuje vrchní nátěr speciálním ochranným lakem, který brání poškození obrazu a chrání jej před UV zářením. Díky tomu vydrží foto obrazy i několik generací bez jakéhokoli poškození.

Jak se vyrábí foto obraz

Firma printscreen.cz, která se zabývá výrobou foto obrazů, používá nejmodernějších metod tisku a úpravy fotografií, takže výsledné obrazy vypadají naprosto dokonale. K tomu přispívají i kvalitní rámy ručně vyráběné ze dřeva, které díky speciálním nastavitelným vzpěrám v rozích zajišťují optimální napnutí plátna. Před tiskem obrazu jsou všechny fotografie zkontrolovány a upraveny na speciálním programu, který zaručí optimální podání barev během tisku. V rozích obrazu je plátno speciálně upraveno, takže zde nevnikají nevzhledné sklady jako u konkurenčních foto obrazů.

Tisk fotografie na plátno pomocí moderní technologie promění vaši svatební fotografii v nádherný obraz, který bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru a bude vám navždy připomínat ty krásné chvíle, kdy jste společně vykročili do nového života.

O admin

Shlédněte také

Hubněte efektivně a s minimálními náklady. Pomoci může i speciální slevový kód

Nadváha a obezita jsou častými příčinami mnoha zdravotních problémů. V Česku má nadměrnou hmotnost velká …