Home / Doporučujeme / Vodní dýmky dokáží nadchnout i kuřáky cigaret

Vodní dýmky dokáží nadchnout i kuřáky cigaret

Kouření je nejen nezdravé, ale zároveň docela leze i do peněz. To platí hlavně pro kouření cigaret. Jejich cena roste několikrát za rok, a proto také mnoho milovníků tabáku raději přesedlalo na elektronické cigarety, případně vodní dýmky.

Dýmky sice není možné nosit po kapsách, na druhou stranu poskytují mnohem sofistikovanější zážitek z kouření a v konečném důsledku se více vyplatí i po finanční stránce.

Vyjdou levněji

Kdo by snad chtěl místo cigaret začít inhalovat tabák z vodních dýmek, měl by si uvědomit, že i když existují i docela kompaktní modely, nikdy z nich nebude možné kouřit kdekoliv si člověk zamane. Jedná se o takřka rituální proces, na který je dobré mít dostatečné množství klidu a prostoru.

Kdo se s tím faktem dokáže smířit, klidně si může koupit vodní dýmku, aniž by riskoval velké zklamání. Prodej vodních dýmek standardně probíhá jak v klasických kamenných obchodech, tak i na internetu.

I z těch nejmenších verzí chutná kuřivo obvykle lépe než běžné cigarety. Dýmky totiž disponují speciální nádobou na vodu, která dým ochlazuje a zbavuje nepříjemných pachutí. Jak efektivní tento proces je hodně záleží na typu dýmky. Ty se běžně dělí do tří kategorií na malé, střední a velké. Každá má své klady i zápory.

1. Malé dýmky – většinou mají o tento druh dýmek zájem hlavně mladší ročníky, a to rovnou ze dvou příčin – jsou poměrně levné a je relativně snadné je přenášet. Jejich mobilita pochopitelně tkví hlavně v menších rozměrech, což si ale vybírá i svou daň v podobě nepříliš velké vodní nádobky. Ta pak nedokáže kultivovat kouř stejně dobře jako větší modely.

2. Střední dýmky – jde o zlatý střed. Tyto dýmky mají nejlepší poměr cena/výkon. Za stále docela dobré peníze zájemce získá kvalitní produkt s dostatečně velkou nádobou na vodu.

3. Velké dýmky – tyto modely si vybírají lidé, kteří touží po maximální kvalitě a nevadí jim si za ni patřičně zaplatit.

O admin

Shlédněte také

Zodpovědná kosmetika a doplňky stravy jsou budoucnost. Jaké stojí za to?

Také vás už nebaví jen nečinně přihlížet, jak si lidé neváží své planety? Snažíte se …