Home / Doporučujeme / Nerezové zábradlí je vhodné na balkony i na schodiště

Nerezové zábradlí je vhodné na balkony i na schodiště

Pokud se pouštíte do rekonstrukce balkonu, potom je nezbytné myslet i na zábradlí, které představuje nejen bezpečnostní, ale i estetický prvek. Dokáže zásadně ovlivnit atmosféru a celkový design balkonu. Velké oblíbenosti se těší nerezové zábradlí, a to hned z několika důvodů. V následujících řádcích vám prozradíme výhody, s nimiž nerezové zábradlí jako takové přichází.

Vzhled je na prvním místě

Stejně jako terasa, tak i balkon je jakýmsi rozšířením interiéru, a proto by měl odrážet váš osobní styl. Jestliže v interiéru máte schodiště s nerezovým zábradlím, na němž jsou dřevěná madla, tak se držte podobného konceptu i v exteriéru. Všechno tak bude dokonale ladit a působit jednotně.

Velkou výhodou je, že nerez harmonicky ladí s různými designovými tématy, ať už preferujete eleganci, nadčasovost, nebo minimalismus. Povrch kovu navíc vytváří úžasnou vizuální iluzi, díky které bude balkon působit větší.

Nerezová zábradlí jsou dostupná v různých designech, přičemž výplně mohou být klidně i skleněné. Záleží pouze na vašich představách a preferencích.

Odolnost a minimální údržba, i to je nerezové zábradlí

Dlouhá životnost je jeden z důvodů, proč investovat do nerezového zábradlí. Nerezová ocel je známá svou pevností a schopností odolávat povětrnostním vlivům. Na rozdíl třeba od dřeva, které bez pravidelné údržby začne hnít a kroutit se, nebo hliníku, který se zase snadno promáčkne, je nerezová ocel antikorozní a zachovává svou integritu po mnoho let.

S výše zmíněnými výhodami je spojená i minimální údržba. Stačí zábradlí jednou za čas umýt mýdlovou vodou, a pak bude vypadat jako nové.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si zakoupíte prvky pro sestavení nerezového zábradlí, pak se podívejte na nabídku společnosti KOVOINOX. Ve svém produktovém portfoliu má kromě jiného i pohon dvoukřídlé brány a další důležité příslušenství.

O admin

Shlédněte také

Nepodceňujte pravidelný servis oken

Okna spolu s dveřmi patří mezi nejdůležitější, a tím pádem i nejdražší komponenty domu. Právě …