Home / Doporučujeme / Ne všechny typy cigaret obsahují jedy

Ne všechny typy cigaret obsahují jedy

Kouření cigaret je v našich zeměpisných šířkách stále velmi módní záležitostí, což je trochu škoda, jelikož se jedná o zdraví ohrožující koníček. Přitom je dnes možné, pokud nechce člověk s kouřením na dobro skoncovat, přejít na mnohem zdravější výrobek – elektronické cigarety.

Ani stopa dehtu

V cigaretovém kouři se ukrývá ohromné množství toxických látek, jež dokáží udělat s lidským organismem divy, samozřejmě v tom špatné smyslu slova. Kuřáci obvykle trpí rozličnými nemocemi počínaje chronickým kašlem.

Mnohem modernější elektronické cigarety dým, ve kterém by byly obsažené látky typu dehet či benzen, jež způsobují výše zmíněné potíže, negenerují. Neobsahují totiž žádný tabák, který by se spaloval. Používají pouze speciální náplně, které se jen zahřívají, díky čemuž z e-cigaret vychází takřka neškodný kouř.

Vapování skoro všude

Jelikož si už i naše vlády na kouření pořádně došláply, nejenže jsou cigarety stále dražší, avšak zároveň je jejich užívání na veřejných místech značně zredukováno. Zapálit si dnes nejde třeba v hospodě, zoo nebo na zastávce, což bylo dříve bezproblémové.

Co se vapování týče, ani to se nedá provozovat úplně všude. Kina, divadla či například letadla mají být i pro majitele elektronických cigaret posvátným prostorem, kde se prostě nikotin nekonzumuje.

Ovšem například v restauračních zařízeních se může vapovat zcela bez problémů, stejně tak i v zoologických zahradách.

Jednorázové verze

Klasické elektronické cigarety mohou někomu připadat možná až příliš drahé. I proto se výrobci rozhodli dodávat na trh daleko levnější jednorázové alternativy. Jejich trvanlivost je zhruba stejná jako v případě krabičky cigaret.

Jednorázová elektronická cigareta se však dá pořídit v mnoha příchutích, což u standardního kuřiva není prakticky možné. Tento druh e-cigaret je možné koupit třeba v eshopu https://hqd.cz.

O admin

Shlédněte také

Jaký velkoobchod s textilem splní všechna vaše přání?

Provozujete vlastní hotel, restauraci, lázně nebo třeba penzion? Pak se neobejdete bez poctivých firemních úborů. …