Home / Tipy / Tipy na dárky pro všechny milovníky a milovnice zdravého životního stylu

Tipy na dárky pro všechny milovníky a milovnice zdravého životního stylu

Některé produkty týkající se zdravého stravování a pohybu jsou finančně opravdu náročné. Například běžecké oblečení, boty, různé sportovní pomůcky, zdravé potraviny a přísady nebývají levné, proto je pod stromečkem s nadšením přivítá každý sportovec a příznivec zdravého stravování. Dopřejte svým blízkým zdravé dárky a namotivujte je k nové činnosti nebo zdravému stravování.

Zdravé dárky

Svým blízkým můžete připravit dárek, který jim bude šitý přesně na míru. Nejde o šaty, ale o vánoční krabici plnou překvapení. Stačí vám sehnat čistě hnědou krabici či zakoupit speciální krabice na dárky. Můžete ji popsat či pokreslit. Do ní vložíte vše, co mají vaši blízcí rádi. Dopřát jim můžete zdravé sirupy, které nahradí rafinovaný cukr, raw tyčinky, granolu, semínka, ořechy, goji, chia, sušené ovoce, rostlinný protein, chlorellu, spirulinu, zelený ječmen, ovesné otruby, kokosový olej, který mohou použít na tělo i na vaření, bezlepkové mouky, bio čaje, šťávy či další produkty, které jim pomohou ke zdravému stravování a hubnutí. Můžete tak své známé seznámit s řadou zdravých potravin, o kterých ještě neslyšeli.

Pro sportovce a sportovkyněTipy na dárky pro všechny milovníky a milovnice zdravého životního stylu

Skvělým dárkem pro každého sportovce a sportovkyni jsou bezesporu kvalitní běžecké boty, funkční oblečení, na zimu termoprádlo, rukavice či speciální běžecké čepice. Dárkem, který nezklame jsou také sporttestery. Pro všechny, kteří hledají duševní klid při józe je krásným dárkem kvalitní karimatka na cvičení. Tu ocení všichni jogíni.

Pro krásnou a zdravou pleť

Vhodným dárkem je také přírodní kosmetika. V dnešním světě neomezených možností můžete zakoupit celou řadu kosmetiky, která je přívětivá k vašemu tělu a také k přírodě. Dopřejte dárky plné relaxace, jako jsou soli do koupele s přídavkem sušených bylin, mýdlové drti, vonné silice (meduňkové, levandulové) do koupele. Pro pleť jsou na zimu dokonalé přírodní oleje, které pleť ochrání a vyživují. Nezapomínejte ani na přírodní parfémy, tělové krémy či kondicionéry s přídavkem kombuchy. Dalším tipem jsou poukázky na masáže, kosmetické procedury či ozdravné pobyty.

O Daniela

Shlédněte také

Jak by měla vypadat zdravá snídaně?

Jak by měla vypadat zdravá snídaně?

Snídaně je základem našeho dne. Jelikož přes celou noc, která někdy bývá opravdu dlouhá, nic …