Home / Tipy / Přírodní materiály jsou naší doménou

Přírodní materiály jsou naší doménou

Při toulkách po Jižní Americe nalezl pozdější zakladatel naší firmy spoustu domorodých řemeslníků pracujících na výrobě obuvi výhradně s přírodními materiály. Tato skutečnost jej vyloženě nadchla a chystal se realizovat výrobu obuvi jen s pomocí přírodních prvků také po návratu domů. Takto vznikly jedinečné boty espadrilky, postupně si získávající na oblibě. Ale nejen ony espadrilky, ale i jiné kotníkové tenisky, barevné tenisky a nezapomenutelné slip-on kotníkové boty splňují všechna kritéria ohledně bezpečnosti a funkčnosti, ale zároveň se snoubí s elegancí a nadčasovostí.

Přírodní materiály jsou naší doménou

Na začátku byl pouhý nápad!

S ohledem na ochranu životního prostředí, ke kterému máme všichni z naší společnosti velice blízko, jsme začali tvořit výrobky splňující nejen všechny normy, ale zároveň chránící deštné pralesy, neboť vám zaručujeme výsadbu jednoho stromu za každý prodaný pár bot. Dlouhodobě spolupracujeme s nadací Trees for the Future, jež myslí právě na tuto skutečnost. Obujte nejen sebe, ale i své ratolesti do botů espadrilky a splňte si tak sen o lepší budoucnosti. Všechny barevné sportovní tenisky a jiné kotníčkové tenisky mají krásný vzhled a jsou uzpůsobeny i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Ukázkou moderny jsou pak boty slip-on.

Přírodní materiály jsou naší doménou

Tak neváhejte a nakupujte!

Naším cílem je udělat maximum proto, aby se nejen náš cílový klient cítil nadmíru spokojený, ale abychom i my a celý náš tým měli skvělý pocit z dobře odvedené práce. Věříme, že jsme udělali vše pro oboustrannou spokojenost. V našem sortimentu naleznete mimo jiné kotníkové tenisky dámské, pánské espadrilky, anebo třeba například zimní kotníkové tenisky. Vyzkoušejte tuto bezkonkurenční obuv a my vám garantujeme, že již nebudete chtít více měnit. Navštivte naše stránky a vyberte si z celé škály krásných bot a uvidíte, že ohromíte vaše okolí. Přejeme vám, aby vám obuv z naší kolekce dělala jen radost.

O admin

Shlédněte také

Jak hydratovat pleť v horkých letních dnech?

Jak hydratovat pleť v horkých letních dnech?

Přes letní měsíce dostává naše pleť pořádně zabrat, a to zejména nyní, kdy je vystavena …