Home / Tipy / Přírodní materiály jsou naší doménou

Přírodní materiály jsou naší doménou

Při toulkách po Jižní Americe nalezl pozdější zakladatel naší firmy spoustu domorodých řemeslníků pracujících na výrobě obuvi výhradně s přírodními materiály. Tato skutečnost jej vyloženě nadchla a chystal se realizovat výrobu obuvi jen s pomocí přírodních prvků také po návratu domů. Takto vznikly jedinečné boty espadrilky, postupně si získávající na oblibě. Ale nejen ony espadrilky, ale i jiné kotníkové tenisky, barevné tenisky a nezapomenutelné slip-on kotníkové boty splňují všechna kritéria ohledně bezpečnosti a funkčnosti, ale zároveň se snoubí s elegancí a nadčasovostí.

Přírodní materiály jsou naší doménou

Na začátku byl pouhý nápad!

S ohledem na ochranu životního prostředí, ke kterému máme všichni z naší společnosti velice blízko, jsme začali tvořit výrobky splňující nejen všechny normy, ale zároveň chránící deštné pralesy, neboť vám zaručujeme výsadbu jednoho stromu za každý prodaný pár bot. Dlouhodobě spolupracujeme s nadací Trees for the Future, jež myslí právě na tuto skutečnost. Obujte nejen sebe, ale i své ratolesti do botů espadrilky a splňte si tak sen o lepší budoucnosti. Všechny barevné sportovní tenisky a jiné kotníčkové tenisky mají krásný vzhled a jsou uzpůsobeny i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Ukázkou moderny jsou pak boty slip-on.

Přírodní materiály jsou naší doménou

Tak neváhejte a nakupujte!

Naším cílem je udělat maximum proto, aby se nejen náš cílový klient cítil nadmíru spokojený, ale abychom i my a celý náš tým měli skvělý pocit z dobře odvedené práce. Věříme, že jsme udělali vše pro oboustrannou spokojenost. V našem sortimentu naleznete mimo jiné kotníkové tenisky dámské, pánské espadrilky, anebo třeba například zimní kotníkové tenisky. Vyzkoušejte tuto bezkonkurenční obuv a my vám garantujeme, že již nebudete chtít více měnit. Navštivte naše stránky a vyberte si z celé škály krásných bot a uvidíte, že ohromíte vaše okolí. Přejeme vám, aby vám obuv z naší kolekce dělala jen radost.

O admin

Shlédněte také

Jak by měla vypadat správná regenerace vašeho organismu po cvičení?

Jak by měla vypadat správná regenerace vašeho organismu po cvičení?

Máte za sebou náročný trénink či dokonce několikadenní velkou fyzickou námahu? V takovém případě byste …